Genelde kendim hakkında ya da bayanlara yönelik yazılar yazdığımdan erkeklerin farklı stillerine olan ilgim 2.planda kalmasın sakın 🙂 Erkeklerde beğendiğim stiller, markalar,parfümler, aksesuarlarla birlikte görmeye dayanamadığım kombinleri de saygıdeğer erkek takipçilerimle paylaşmak niyetindeyim.

Kendime rol model olarak bugün ne yazık ki David Beckham’ı değil, stilini beğendiğim ve bazı erkeklerin de esinlenebileceği tarza sahip olan Ryan Gosling’i seçtim, kendisinden ilham alabilirsiniz.

Ryan Gosling, 1980 doğumlu genç ve yetenekli bir kişilik olmakla birlikte geçen yıl içinde izlediğim All good things, aşk ve küller filmlerindeki performansıyla da göz doldurmuştu. Crazy Stupid Love’da ise hem şık hem hovarda aşık görüntüsüyle genç kızların kalplerini çaldı 🙂

Her tarzı kesinlikle başarıyla uygulayıp taşıyan Ryan’ın giydiklerine bakalım haydi..

Please do not think I m not interested in men’s different styles cause I generally mention about myself and write to women 🙂 I would like to share all the styles, brands, parfumes, accesories I like and the outfits I hate.

I choose Ryan Gosling as a model to myself today who has a good fashion you can inspire instead of icon David Beckham.

Ryan Gosling has born in 1980, young and talented boy who has high performance on all good things and Blue Valentine movies last year. Also he had stolen the hearts of ladies with Crazy Stupid Love movie.

Kot üzerine giyilen klasik ceketlerden gerçekten hiç hoşlanmıyorum, onun yerine gömlek ya da Tshirt üzerine giyilmiş hırka çok daha tarz duruyor. Düz renk yerine artık yavaş yavaş ekoseli ve renkli gömleklere geçsek diyorum.
I really don t like the classic jackets which is wore with jeans, cardigans on shirts or tshirts seem more better. Checked and colourful shirts are nicer than sole colour shirts.
Daha önce Dolce&Gabbana defilesinde gördüğümüz pijama hissi veren gömlekleri de gayet başarılı bulmaktayım. Ve o Ferragamo ayakkabılar çok yakışmış.
I like the shirts which gives pjama feeling as we have seen them on Dolce&Gabbana show before. And those Ferragamo shoes are very smart.
Hey Ryan inan yine o Ferragamo kadife takımının içinde çok iyisin çok hoşsun ama kadife ceket benim erkek arkadaşıma daha çok yakışıyor 🙂
Hey Ryan you are very cute in that Ferragamo velvet dress suit but kindly note that velvet jacket is more beautiful on my boy friend.

** Erkekler üzerinde gördüğümüz renkli pantolonların modası ne yazık ki artık bitti. Ama çıplak ayakla makosenlerinizi giymeye önümüzdeki bahar da devam edebilirsiniz. Ceket kollarınızı kıvırıp astarları göstermekten lütfen vazgeçiniz. Canlı renklerde takım elbiseler, bayıldığım çıtçıtlı kot gömlekler, dar deri ceketler, omuzlarında düğme detayı olan kazaklar, her daim trend olan hafif yırtık bol kot pantolonları hep üzerinizde görmek isteriz beyler. Türkiye’de Murat Boz’un tarzını her ne kadar saygıyla karşılasak ise de ince düdük gibi kravat ve yelekleri bir çıkarıp atsın artık kendisi. Olur olmadık yerde de papyon takıp kendinizi şık sanmayın.

** Colourful trousers and jeans trend is over. But you can continue to wear moccasin with naked feet on next spring. Please give up to fold your jacket arms and show its ground. We wish to see colourful tuxedos, press stud jean shirts which I love, tight leather jackets, pullovers detailed buttons on shoulder, lightly teared all time fashion denims on your body. Even tough we respect to style of Murat Boz in Turkey, he must take off his thin ties and jerkins anyhow. Do not think you re chic with the bow ties you use unexpecxted times.

En sevdiğim erkek markaları (My Favourite men brands) : Frank Marshall, Ben Sherman, All Saints, Massimo Dutti, Balmain, Burberry, loafer shoes and D&G shoes.

En sevdiğim erkek parfümleri (My Favourite men parfumes) : Carolina Herrera 212 Men, Terre d’Hermes, La Nuit de l’Homme Yves Saint Laurent.

En sevdiğim erkek aksesuarları (My Favourite men accessories) : Rayban wayfarer sunglasses, Hublot watch, Patek Philip watch, Marc Jacobs men accessories.

Not : Erkekler kendilerine bakım yaptıklarında bu onları feminen değil sadece biraz daha çok bakımlı yapar 🙂 Cildiniz için nemlendirici ve göz altlarınız için krem kullanmanızı tavsiye ediyorum.

Note : Men can be more well groomed if they take care of themselves instead of being effeminate 🙂 I advise you to moisturize your skin and use cream for under eyes.

Yazar

Yorum Yaz

Pin It