Maldivler her insanın hayatta bir kere gidip görmek istediği yerlerden biridir hiç kuşkusuz. Ama eğer bunca zahmete katlanılıp gidiliyorsa gerçekten iyi bir ada, iyi bir otel seçmek en doğrusu. Baros Maldives de bahsini geçirdiğim otellerden bir tanesi. Havaalanının bulunduğu adaya oldukça yakın bir konumda ve hız teknesiyle sadece 20 dakikada gidilebiliyor.

Bir otel çalışanının bizi havaalanında karşılamasıyla hız teknesine bindiğimiz anda ulaşımın bile şık ve lüks haliyle karşılaşıyoruz. Neden herkesin Baros Maldives’den övgüyle bahsettiğini otele vardığımızda anlıyorum. Adanın eski bir hindistan cevizi çiftliği olması nedeniyle doğa zaten muhteşem. Nefes kesici şekilde dekore edilmiş, okyanus gören havuzlu villamız ise kafanızda Maldivlere dair ne varsa onu tam anlamıyla karşılıyor. Daha önce bu kadar temiz, bu kadar berrak su hiç görmemiştim gerçekten. Ayrıca otelin servisi ve birbirinden güzel sürprizleri asla bitmiyor. Okyanus manzaralı açık büfe Maldiv kahvaltısı, her sabah taze ve sıcak kurabiyeler, bir başka sabah okyanus ortasında kahvaltı, kumlarda romantik akşam yemeği ve diğer birçok güzel şey. Etrafta ise bir sürü gülümseyen, mutlu çift. Tam anlamıyla şımartıldığımız 2. bir balayıydı diyebilirim. Teşekkürler Baros Maldives !

Maldives is a place where you would like to go one time in your life. But if you are planning to see Maldives, I advise you to choose a good island and a good hotel. Baros is one of these best hotels in Maldives. Conveniently Baros Maldives is located close to airport so you can go there by speedboat and it only takes 20 minutes. We were picked up at the  airport and when we entered the speedboat I was already overwhelmed by the luxurious and chic way of transportation. No matter when we went everyone was telling us how much they liked Baros Maldives and I could totally see  why.  Baros has been decorated breathtakingly. It s exactly what you have in your mind, you meet about Maldives. The island is used to be a coconut farm and therefore the nature is amazing. Our ocean pool villa was super chic, cozy and had a beautiful infinity pool with a amazing. I have never seen clearer and more perfect water before. They had very well service and many many amazing surprises. A Maldivian buffet next to the ocean, fresh cookies every morning, a romantic sandbank breakfast, and beach dinner. we met a a lot of couples everyone seemed totally very happy. That was absolutely the 2. honeymoon for us. Thanks Baros Maldives !

IMG_3692

IMG_3695

IMG_4030

IMG_4044

IMG_4095

IMG_4145

IMG_4278

IMG_4525

IMG_4556

IMG_4624

IMG_4666

IMG_4759

IMG_5086

IMG_5095

IMG_5132

IMG_5136

IMG_5186

IMG_5230

IMG_5567

IMG_5587

IMG_5719

Yorum Yaz

Pin It