Annelerimizin mutlaka triko bir kazağı olmuştur Karaca’dan.. Olmadıysa da duymuş görmüşüzdür zira 100 yıllık bir markadır Çift Geyik Karaca, ailemizin markalarından biridir. Orta yaş sınıfa hitap ediyor diye hatırlıyorsak da koleksiyonunu incelediğimizde genç hanımların hoşuna gidecek modeller birbirinden güzel renklerle son derece kaliteli ve rahat olarak tasarlanmış. Ayrıca genç delikanlılar için özel olarak yaratılan Toss markası daha da modern. İtalyan aile Bonacci tarafından oluşturulan kreasyonu beğenmemek mümkün değil. 
Ben de sizinle 5 gün boyunca Çift Geyik Karaca’da beğendiğim parçalardan oluşan stylingleri paylaşacağım, umarım ilham bulursunuz. Cuma günü ise Sevgililer Günü’ne özel olarak sürpriz çekilişimiz olacak, beklemede kalın !
Çift Geyik Karaca is a Turkish brand which has 100 years experience on textile. It s a kind of our family’s brand. Although it seems  for middle age class, you will see younger models with fantastic colours. On the other hand there s another brand, Toss, targets adolescents and it s modernier. 
I ll share the stylings I choose from Karaca during 5 days, I hope you get inspiration. Please wait for giveaway on friday special to Valentine’s Day.
Yazar

2 Yorum Var

Yorum Yaz

Pin It