Bu yıl ikincisi düzenlenen Elle Style awards, Esma Sultan yalısında gerçekleşti. Heyecanlı ve özel gecenin sunucuğunu Cansel Elçin ve Burcu Esmersoy yaparken ödül töreninde bulunamayanlar için ise CNN Türk geceyi canlı olarak yayınladı. Maalesef Cansel Elçin bu işin üstesinden gelemedi, son derece tutuk ve başarısızdı.

Her ne kadar  gecenin teması “Rock&Loyalty” olsa da Ahu Yağtu hariç bunu yansıtan kimse yoktu… Genel olarak herkes şık olmak için elinden geleni yapmış ve profesyonel destek almış. Rüküş hallere pek rastlanmıyordu diyebiliriz.

This is the second year of Elle Style awards has been excited at Esma Sultan Yalısı. Cansel Elçin and Burcu esmersoy were the spikers of this special night. There was live broadcast on CNN Turk for the ones who wants to watch. Unfortunately Cansel Elcin could not achieve to overcome this issue, he was unsuccesful.

Although the theme is “Rock&Loyalty” that night there was no anyone who wore it except Ahu Yağtu… Genereally all the guests tried to be smart and got support from a professional. I didn  t see any ridiculous thing.

Gecenin ödülleri ;
Awards of the night;

Elle Style Erkek Müzik Starı – Elle Style Man Music Star Harun Tekin
Elle Style Kadın Müzik Starı – Elle Style Woman Music Star Sıla
Elle Style Erkek Oyuncu – Elle Style Actor Okan Yalabık
Elle Style Kadın Oyuncu – Elle Style Actress Tuba Büyüküstün
Elle Style İş Kadını – Elle Style Business Woman Gülden Yılmaz
Elle Style İşadamı- Elle Style Businessman Akın Öngör
Elle Style Stil İkonu – Elle Style Style icon Nebahat Çehre
Elle Style Mekan – Elle Style Locality Salt
Elle Style Yılın Mücevher Tasarımcısı – Elle Style Jewelery Designer of the year Ece Şirin
Elle Style Yılın Fotoğrafçısı – Elle Style Photographer of the year Ayten Yılmaz
Elle Style Yılın Genç Moda Tasarımcısı – Elle Style Young Fashion Designer of the year Ersöz Ata
Elle Style Yılın Tasarımcısı – Elle Style Designer of the year Arzu Kaprol
Modanın Önde Gelen Bloggeri – Best blogger of fashion Garance Dore
Modanın Fikir Önderi – Consept Leader of fashion Lisa Birnbach
Yaşam Boyu Başarı Ödülü – Whole life achievement award Tommy Hilfiger
Moda Vizyoneri – Fashion visioner Scott Schuman

Herhangi bir açılış ya da partide görmezsek endişelenip polisi arayacağımız isim Eda Taspınar, seksi Alexander Mcqueen çizmelerini giyip Deniz Berdan’la pişti oldu. Kime daha çok yakışmış derseniz Deniz derim 🙂 Kuyruklu smokin tarzını sevdim ancak daha şık olabilirdi. Çantası Prada.
If we do not see her one time at any party or opening, we can call the police whether Eda is OK 🙂 Sexy long boots are Alexander Mcqueen and same with Deniz Berdan. Actually they re better on the feet of Deniz. I liked the tuxedo style but it could be more kind. Clutcher is Prada.
Yapmacık davranışlarından bir türlü sıyrılamayan ve geceye hakim renklerden kırmızıyı en iyi taşıyanlardan Burcu Esmersoy’un elbisesi Antonio Berardi tasarımı. Saç ve küpeleri sevdim.
 She s perfectly carrying affected and fake behaviours and red dress on her. Burcu Esmersoy’s dress is Antonio Berardi design. I liked the hair and earings.
Zeynep Tosun imzalı beyaz elbise, içinde Güzide Duran olduğu için çok şanslı.
Zeynep Tosun designed white dress is so lucky that Guzide Duran wore it.

Sırt dekoltesinin haklı gururunu yaşayan Tuba Ünsal’ın elbisesi Neil Barrett. Bu markayı daha çok duyacağız. Kırmızı topuklularıyla iyi görünüyor.
Tuba Ünsal seems proudly because of her back detail with Neil Barrett designed dress. We ll hear more this brand. Red heels are nice.
Raşit Bağzıbağlı tasarımlı elbisesiyle tüm gece biblo gibi duran Tülin Şahin’in portföyü çok büyüktü. Sade makyajı ve saçları hoş.
 Tülin Şahin standed all night long in Raşit Bağzıbağlı designed dress and her cluthc is very big. Rustic make up and hairs are fine.
Ne kadar genç gösterirse gösterirse, yaşını bilen ve ona göre giyiyinen Nebahat Çehre’nin elbisesi Elif Cığızoğlu. Mücevherleri ise Muhteşem Yüzyıl’dan fırlamış gibi yine gösterişli.
Even though she seems very young, Nebahat Çehre knows well to wear suitable dresses for her age. Her dress is Elif Cığızoğlu design. Jeweleries are brillant.
Ödül gecesinin özel konuğu ve benim canım markam Tommy Hilfiger hanımını allah yarattı dememiş giydirmiş 🙂
Special honour guest of night is Tommy Hilfiger and also one of my favourite brand. He has dressed his beautiful wife 🙂

Yazar

Yorum Yaz

Pin It