Deniz, martı sesleri ve püfür püfür esen rüzgarla sabahlara uyanmak ve tatile biraz daha yaklaşmak gibisi yok. Karakterlerin hep gerçek aşkı aradığı, yeni hayat kurmak için büyükannelerinin eski evlerine gidip hep bir gizem peşinde koştuğu heyecanlı kitaplar okuyup tembel tembel güneşlenme zamanı, kafadaki tüm sorunları bir süre kumlarına arasına gömme zamanı, dım tıs dım tıs diye giden hiç bir müzik kalitesi olmayan şarkılarla eğlenme zamanı.. Neden diye sormak, sebep aramak yok artık.
Geçtiğimiz gece şehrin en sevdiğim restaurantlarından biri olan Vogue’da giydiğim romantik bordo elbisemi tekrar kombinledim. H&M’de gördüğüm zaman hiç düşünmeden almıştım ve hala başka renkleriyle birlikte satışta ! Yıllardır hiç olmadığım kadar beyaz olduğum zamanlardayım, bu alevli saçlara ve bordo elbiseye yapay bir bronzluk zaten yakışmazdı 🙂 Bu romantik elbisem için Amelie soundtrackinde yer alan La Valse d’Amelie şarkısını dinleyebiliriz, iyi haftalar …

Elbise – Dress : H&M Conscious Collection (new season)
Çanta – Bag : Begart
Ayakkabı – Heels : Zara
Bileklik – Bracelet : Thallo Jewelery
Kolye – Necklace : Najewels
Gözlük – Shades : H&M (new season)

Yazar

8 Yorum Var

 1. Renk skalasında kendi yerini öyle güzel bulmuşsun ki artık her postunda bu renk senin rengin bu renk saç rengine, sana çok iyi gitmiş demekten seni bunaltacağım :))) Ama gerçekten renklerini iyi biliyorsun bayıldıımmmm !!!

 2. Tamda Mersin icin aradigim elbise, ne cok acik ne cok kapali, tam yazlik!
  Kesinlikle aliyorum 🙂
  Cok yakismis sanada, kiskandim bak simdi <3
  Mashallaah.

 3. ya samimi olacağım, şimdiye kadar ki en iyisi… süper miniler daha iri gösteriyor lütfen kızmayın ama .
  bir diğer yakışan ise, salaş formlu bluz ve pantolonlar..
  saç rengi ortaya çıkmış, boy pos yerinde… naif bir kadınım diye bağırıyorsun

Yorum Yaz

Pin It