Cumartesi günü bazı organizasyon firmalarıyla görüşme günüydü fakat Nişantaşı’nda olanlara geç kaldığımız için Cookshop’ta yemek yemekle yetindik sadece. Cookshop’un benim için en güzel yani muhteşem şarkılar çalıyor olması, DJ’i tebrik etmişliğim bile var zira cover şarkıları dinlemek pek hoş. Gökyüzü’nün ise kafasının son derece karışık olması beni çok endişelendiriyor, yukarıda yolunda gitmeyen şeyler var sanırım. Cumartesi minik elbisemle gezerken pazar sabahına fırtına ve yağmurla uyanmak akıl dışı gerçekten.
Beyaz dantel elbiseleri nasıl sevdiğimi takip edenler bilir, neon mavi hırkam ve ojelerim ise bana enerji veren detaylardı bu haftasonu. 
There were some meetings with organization companies on saturday but I was so late for the ones on Nisantasi, no problem I ate something on Cookshop. Cookshop has a great DJ who lets us listen cover songs and I already told my congrats to him. Another issue is that I m worried about sky… Its mind is really confused cause there s no any explanation of saturday’s warm weather and sunday’s stormy and rainy mood.
Anyway blue neon cardigan and nail polish provided me great energy on weekend.

Hırka – Cardigan : Pull and Bear
Elbise – Dress : Bershka
Gözlük – Sunnies : Rayban
Çanta – Bag : Michael Kors
Kolye – Necklace : AmethyLove
Bot – Boots : Mango
Yazar

8 Yorum Var

  1. Love your outfit!! The combination of blue, white and the brown shades is perfect!! Suits you very well!!

    Hope you visit me on my blog
    fashionobsession-mieni.com

Yorum Yaz

Pin It