Notice: Undefined index: full in /home/sibeld/public_html/wp-includes/media.php on line 212

Notice: Undefined index: full in /home/sibeld/public_html/wp-includes/media.php on line 213

Notice: Undefined index: full in /home/sibeld/public_html/wp-includes/media.php on line 214

Notice: Undefined index: full in /home/sibeld/public_html/wp-includes/media.php on line 215
69. Altın Küre ödülleri geçen gece güzel bir törenle sahiplerini buldu. Ünlüler bu yıl gerçekten iyi hazırlanmışlar, zira kırmızı halıda kıyasıya rekabet vardı. Çok fazla beğendiğim tasarım çıktı, tabi yine beğenmediklerimi  canavarca ve iştahla eleştirdim 🙂 Verdiği mesaj dolayısıyla Meltem Cumbul’la da ayrıca gurur duyduk.
69. Golden Globe Awards have found their owners with a fantastic ceremony last night. Famouses were really ready for this show cause there was a big competetion on red carpet. There were many designs I loved, and of course I critized the bad ones like a hungry monster 🙂 We were also proud of Turkish actress Meltem Cumbul because of her peace message.
Reem Acra tasarımlı elbise Madonna’nın üzerinde o kadar eğrelti duruyor ki sanırsınız piyese çıkan ortaokul kızı bir geceliğine elbiseyi ödünç almış. O göğüs dekoltesi korkunç. Biri kendisine yılın 2012 olduğunu hatırlatsın!
Reem Acra designed dress on Madonna seems like a play dress which is borrowed for a night. Breast decollete is really awful. Someone should remind the year is 2012 !
Kate Beckinsale gecenin gerçekten en ışıltı saçan bayanlarından. Roberto Cavalli imzalı tasarım sade olmasına karşın göğüs kesimi ve eteklerindeki ayrıntı elbiseye inanılmaz bir hava katmış. Saçları, kusursuz makyajı ve Lorraine Schwartz takıları ile kendisi benim favorilerimden.
Kate Beckinsale is one of the women who gleams the night. In spite of her elegant Roberto Cavalli designed dress, breast and tail details are alluring. She is my favourite with her hair, excellent make up and Lorraine Schwartz jewellery.
Zac Posen tasarımlı elbiseyi gayet başarılı buldum, Elle Macpherson prenses gibi olmuş. Ama kendisi seksi değil sadece sevimli …
Zac Posen designed dress is very succesful on Elle Macperson and she s like a princess. But she is just a cute not sexy.
Kocaman bir tavus kuşuna benzeyen Evan Rachel Wood, Gucci elbisesinin içinde çok mağrur duruyor. Sade topuzu, makyajıyla benim için fazla görkemli sayılmasa da gayet şık. Ancak o ensenin altındaki varoş dövmelerin modası geçmedi mi hala, çok itici görünüyor.
Evan Rachel Wood seems like a huge peacock in Gucci dress. She is not glorious but smart with her elegant topknot and make up. But I don t understand that if the tatoos under nape comes out of fashion, it seems very suburb.

Gümüş rengindeki Marchesa tasarımlı elbise ilk bakışta ihtişamlı duruyor olsa da hatta beğenmiş olsam da bu elbiseyi bir yerden gözüm ısırıyor. Seda Sayan’ın bile artık üstüne giymekten sıkıldığı modellerden değil mi ? 🙂 Yine de şık diyelim gitsin.
Silver Marchesa designed dress seems splendid at first sight, even I liked it but I know this model from somewhere. I thinkone the models which Seda Sayan bored to wear 🙂 But we can say smart.
İşte benim favorim… Christian Dior içinde kırmızı halıyı yakan Charlize Theron’un ta kendisi. Saçındaki band, Cartier takılar, gösterişten uzak Givenchy ayakkabılar muazzam. Çok beğendim.
Here is my favourite… Charlize Theron charms the red carpet in Christian Dior.  Hair bandeau, Cartier jewellery and elegant Givenchy shoes are great. I loved it.
Sarah Michelle Gellar; alın size bir köylü kızı. Zaten kendisini hiç asil bulmam, tokadı yapıştır ağzının üstüne. Giydiği ne şimdi ? Hem gotik desen hem o drapeler hiç olmamış Bayan Buffy. Küpeleri Ortaköy pazarından rahatça edinebilirsiniz. Monique L’HUILLIER tasarımlı elbiseyi hiç mi hiç beğenmedim. 
Sarah Michelle Gellar is like a peasant, she s not dignifient. Gothic Monique L’HUILLIER dress and drapes on it is terrible Mrs Buffy. You can find the simple looking earrings easily at Ortakoy bazaar. I hate it.
Ooo güzel aile aşklarını pekiştirerek Altın Küre’de de boy gösteriyor. Atalier Versace tasarımlı elbise uçuk pembe ve kırmızının muhteşem uyumunu sergiliyor, Angelina Jolie’nin üzerinde baştan uca su gibi akıp gidiyor. Kıpkırmızı ruju dikkatleri çekiyor, gözleri hafif makyajlı hatta hiç yok gibi, tam sevdiğim gibi. Çok başarılı.
Beautiful family showes themselves at Golden Globe awards night. Atalier Versace designed dress is perfect with pink and red combination and  drains away on Angelina Jolie. Red rouge and thin eye make up is very succesful.
Sırt dekoltesine bayılırım, bu pembe-somon rengini de çok severim. Bu kadar sade bir elbise olsa olsa Calvin Klein olabilirdi. Heidi Klum o koca kolye ve yüzükle elbisesine hareket kazandırmak istese de sıradan bir geceye giden kadın imajından çıkamamış. Saçları ise kafasına tarakla vura vura taramalık. Yine olmamış maalesef..
I like shoulder decoltee and pink-salmon colour very very much. This artless dress belongs to Calvin Klein. Heidi Klum definitely wanted to provide action with her huge neckless and ring but she s like a woman who joins one of ordinary nights. And I wish to comb that hair hitting her head. Unfortunately bad..
Diğer favorilerimden biri de Jessica Biel ve Dantelli Elie SAAB elbisesi. Saçlarının rengi yüzüne çok yakışımış ama daha iyi bir modeli hakediyordu. Sırt dekoltesi çok şık.Bol yıldızlarr…
Other favourite is Jessica Biel and her lacy Elie SAAB dress. Hair colour suits her face but deserves better model. Shoulder decollte is perfect. Stars and loves..
Yazar

Yorum Yaz

Pin It