Bayram’a birkaç gün kala hala yeni evimizle uğraşıyor, yapı marketler arası gidip geliyoruz. Her ne kadar angarya olsa da artık burada daha mutlu bir aileyiz. Bu sabah sahilde en az 6-7 km yürüdük ve güneşli havanın tadını çıkardık, umarım bayram boyunca hava böyle ılık olur, İstanbul ise sakin, trafiksiz… Yarın tüm zamanların en tatlı pazartesisi 🙂
 
Dün akşam Woody Allen’ın yönettiği Blue Jasmine’i izledik, filmdeki ağır bunalıma bayıldım. Hafta boyunca bol bol kitap okuyup, New York seyahatinde zamanı verimli kullanmak için plan yapacağım. Ve başka hangi şehri görsek sorunsalı ?
 
We work hard to complete our new home’s decoration and visit DIY stores nowadays. It s sure we are more happier and peaceful in spite of some exhaustion. Muslims will have holiday (feast of sacrifice) on next week and I wish very calm Istanbul.
 
We have watched Blue Jasmine yesterday evening and I really loved the heavy depression on the movie. I m planning to read my books and make rezervations for New York journey during the week.  
 
Gömlek- Shirt : Zara
Şort – Shorts : H&M
Çanta – Bag : Nine West
Gözlük- Shades : Miu Miu

Yazar

1 Yorum Var

Yorum Yaz

Pin It