Gerçek şu ki insanları sevmek önce kendini sevmekle başlar. Kendine saygın varsa başkalarının başının üstünde yeri vardır. Bir tanıdığımızın dediği üzere birlik ve beraberliğe en ihtiyaç duyduğumuz şu günlerde; milli kardeşlik bilinci ve duygusu içerisinde, cehalete mahal vermeden parlak bir nesil yetiştiren toplum bireyleri olmamız gerek. Farklı düşünenleri soyutlamak ve onlara bilenmek yerine nazikçe fikrimizi beyan edebiliriz aksini yapanların art niyetli olduğu şüphesiz. Bütün belirsizlik ve kaos içinde yetiştirmemiz gereken işler, sorumlu olduğumuz kişiler var. Dolayısıyla iletişimi bölmemek, mutluluğu eksik etmemek için gülümsemenizi gizlemeyin, tebessüm çok önemli. 

Böyle iyi niyetlerle başladığım bir günün kombini daha neşeli olamazdı. Yeni sezon Twist mavi eteğim ve Oxxo’da denemeden rengine bayılıp aldığım topuklularla rengarenk çantam mutluluktan düşman çatlatıyor.

 

 

Gömlek – Shirt : H&M
Portföy – Cluthc : Accesorize
Ayakkabı – Heels : Oxxo
Etek – Skirt : Twist
Bileklik – Bracelet : Desa
Yazar

12 Yorum Var

  1. yine ve yine çok güzelsiniz bayılıyorum sitenize sizin bu yaz tatile gidemiyoz biz artık sizlerden bekliyoz resimler tatil kum güneş deniz olursa tabi gitmiş gibi olalım en azından resimlere bakarakta olsa hoş oluyor çok beğenerek izliyorum sizi

  2. Merhaba blogunu cok begendim cok güzel kombinlerin var ve en yeni takipcinim benim de moda blogum var beklerim ipekkuzucu.blogspot.com

  3. Adsız kıskanç yorumları yayınlamıyorum. Blog ilham alanlar için, bloga bakıp sahip olamadıkları yüzünden fesatlıktan çatlayanlar için değil maalesef. Begenmeyen bakmaz mesela 😉 ayrıca burası sevgilisiyle problemi olanların hıncını alma yeri değil zira benim muhtesem bi ilişkim var, çalış senin de olur :))))

Yorum Yaz

Pin It