Thailand insanların kafalarında farklı intibalar bırakmış olabilir, bir yandan gece hayatının eğlenceli bir o kadar da çirkin yüzü diğer yandan doğal güzellikler.. Hiç görmediğimiz meyveleri, sebzeleri tatmak, iklime bağlı değişik canlılar, sürüngenlerle tanışmak, okyanus kokusunu içime çekmek hepsi muhteşem tecrübe oldu benim için.
Stil postundan önce paylaşacağım Kamala Beach’ten fotoğraflarla son Phuket postlarını bitirmek istiyorum. Ay sonunda Milano’da bir çekim ve fashion week için İtalya’ya gidiyor olacağım. Bu arada birkaç gündür rahatsız olsamda hamileliğimde 6. ayıma yaklaştım ve bebek alışverişlerine başladık. Ne aldın sorularını da vakit buldukça yanıtlayacağım.

Thailand can make different impression on people’s heads because of the ugly face of nightlife but scenic beauties can not be underestimated.. Tasting fruits, vegetables never seen before, meeting interesting reptiles depending on topical climate, snuffing ocean were unbelievable experience for me.

I would like to share photos from Kamala Beach and finish Phuket posts before a style post. At the end of I will be at Milan for a shot and Fashion Week. In this case I m sick for a couple of days but good on my nearly 6. month of my pregnancy and started shopping for baby. I ll answer all the questions about what I bought for him.

Wearing

Elbise – Dress : Mango, Şapka – Hat  : Gift from Vogue Eyewear

 

Yazar

Yorum Yaz

Pin It