Pazartesi gecesi Keratinology By Elidor’un lansmanı sebebiyle Esma Sultan Yalısı’nda idik. İçeri girdiğimiz anda marka yüzü Ece Sükan sahneye çıktı. Geç kalmıştıkta biraz 🙂 Kendisi çok cool ve çok güzeldi. Kıyafeti de çok yakışmıştı. Elidor’un Elle dergisiyle yaptığı işbirliği sayesinde muhteşem bir gece oldu, bu arada orkestra inanılmaz güzeldi.
Saç bakım serisi Keratinology, nanodan 1000 kat daha küçük olan Pico teknolojiyle üretilmiş olup, tüketiciye üç farklı ürün gamıyla cevap veriyor.
Ben Beymen Blender’dan aldığım Maje Hyeres crepe-jersey elbisemi giydim, tahmin edileceği üzere siyahların arasında en renkli kişilik bendim 🙂
We were at Esma Sultan Mansion because of the launch of Keratinology By Elidor. Once we got in the saloon Ece Sükan -brand face appeared at the stage. We were late 🙂 She was pretty cool and her dress was nice. We had great night thanks to cooperation Elidor and fashine magazine Elle and I appreacited to listen orchestra during the night.
Hair care series Keratinology which produced by Pico tehcnology and smaller than nano service to consumers with three different product range.
I wore orange Maje Hyeres crepe-jersey dress bought from Beymen Blender, you can imagine I was the most colourful person between the blackkish ladies 🙂 

Elbise – Dress : Maje Hyeres crepe-jersey
Ayakkabı – Shoes : Tally Weijl
Çanta – Cluthc : Bebe
Ojelerim Chanel, çantamla çok uyumlu oldu. My nailpolish is Chanel 😉
Yazar

Yorum Yaz

Pin It