İstanbul delicesine bir sıcakla boğuşurken Çeşme tatilimizden dönmüş olmanın üzüntüsünü yaşadığım bir gerçek. Orada ki hava durumu da farklı sayılmaz ama en azından denizde serinleme gibi bir lüksümüz vardı. Stil postlarına bir süredir ara verdim çünkü yeni fotoğraf makinama kavuşmayı bekliyorum, paylaşacağım kombinler fazlasıyla birikti.
Bu arada haftanın 3 günü 5 km yürüyüşlerine cumadan itibaren başlıyorum, sezeryandan dolayı spor yapmayı doktorum henüz önermiyor. Eski kiloma dönmüş olsam da sıkılaşmam gerekiyor ve biraz daha kilo verirsem hiç fena olmaz. Önümüzde 1-2 deniz tatiliyle birlikte kesinleşmiş bir proje için 8 Ekim’de Fatih’le Bali seyahati var. Bir Cote d’Azur gezisi de planlamıştık ama Ayaz’ı yollarda yormak istemiyorum.
Instagram takip için : sibeldemirci_

 

 

 

Alaçatı sokaklarında sıkça antikacı dükkanlarına rastlamak mümkün, eski kapılara olan ilgimi de herkes biliyordur sanırım.

 

 Tatilin favori terlikleri bu yol oldukça popüler olan kaba modeller fakat bir o kadar rahat.

 

 Yaz tatilinde takıp takıştırmamak mümkün değil.

 

 Her tatilde bir kere muhakkak İmren’de kahvaltı ederiz, bu yıl Ayaz da aramıza katıldı

 

Yeni Miu Miu gözlüklerim ve H&M şapkam

 

 Tatilde kaldığımız Kapari Hotel’den sevdiğim bir köşe

 

 Tatilin en rahat ayakkabıları tabii ki Sperry Top Sider marka olanlar
Çeşme’de tüm beachler tıka basa doluyken çocukla gidilebilecek bir plaj arıyorsanız Laika Beach tam size göre. Fazla rüzgar almıyor ve suyu ılık.

 

 Nude renk Pigalle ayakkabılarım doğum hediyelerimden sadece biri, Fatih’den 🙂

 

 Mami Power emziren anneler için üretilmiş kilo yapmayan bir malt içeceği. Tavsiye ediyorum

 

 Son zamanların favori ojeleri Tom Ford marka olanlar. Nude ve şeftali rengi olanlarla bu yaz aşk yaşıyorum. Nar çiçeği ojelerim ise vazgeçilmezim.

 

Manikit susuz manikür kitleri hamileliğimde en çok kullandıklarımdan.
Yazar

Yorum Yaz

Pin It