Mayıs ayının sonuna doğru yaklaşırken spora düzenli olarak gitmeye ve saatlerce çalışmaya başladım. Neredeyse her gün kardiyo yapıyor, zumba ve pilates gibi grup derslerine katılıyorum. Bu ay bir Madrid seyahatini aradan çıkardım. Bununla ilgili yazılarımı zamanında girmek isterdim ama zaman benim için çok hızlı geçiyor, sabah çok erkenden kalksam da derhal akşam oluyor ve yapacağım işler hiç bitmiyor. Yazılarımı da yetiştiremiyorum haliyle.

Madrid’de görmek istediğimiz yerlere sık sık sağanağa dönüşen yağmurdan dolayı rötarlı olarak gittiğimiz için çok fazla alışveriş yapma fırsatımız olmadı ama belirlediğim birkaç mağazaya girme fırsatım oldu tabi ki. Nyx, kozmetik tarafında daha önce hiç denemediğim bir markaydı, Madrid’de ki mağazasına girip ürünlerini tek tek inceledim ve birkaç parça satın aldım. Yapısı oldukça güzel, fiyatı da Avrupa standartlarına göre oldukça makul.

1.Oriflame Optimals Oxygen Boost day cream, 2. The Balm Face Primer Base Visage, 3.Mac Strobe Cream, 4.MUFE Ultra HD Fondöten, 5.Revlon Colorstay Concealer, 6.Mac Studio Fix Pudra, 7.Rimmel London Maxi Bronzer, 8.The Balm Mary Lou Manizer Highlighter, 9.Benefit Cheekaton Paletinden Dallas & Rockateur Allık, 10.Mac Faux ruj 11. Matbelline The Falsies Push Up Drama & Oriflame The One Mascara

Üst – Top : Calzedonia

IMG_3258

IMG_3259

Yorum Yaz

Pin It