Milano’da ki ikinci günümde erken kalkıp üniversiteden bir arkadaşımla sabah kahvemi içtim ve kahvaltı etmek için Duygu ile Onur’u bekledim. Çikolatalı kruvasanına hayran kaldığım Katedral karşısındaki Cafe Portioli’de bol bol espresso içtik. Sonrasında alışveriş için Duomo’da bulunan La Rinescente’ye girdik, Moschino’nun her bir aksesuarına ayrı ayrı bayıldım. Valentino’da uzun zaman beklediğimiz tüm modelleri birarada görmek ise harikaydı.. Sonrasında üzerimizi değiştirip iki defileye gittik ve akşam Savini’de muhteşem risotto ile şampanyanın tadını çıkardık. Lansmanla devam eden gecemiz birşeyler içip sohbet ederek bitti.
Second day at Milan woke up very early to meet my friend from University and grab a cup of coffee then waited Duygu et Onur for breakfast. Chocalatte Croissant and espresso at Cafe Portioli near to Duomo was perfect. After some shopping changed my clothes for 2 shows and had dinner at Savini.
Wearing
Ceket – Jacket : İpekyol, Üst -Top : H&M underwear, Pantolon – Pants : Mango (Milan), Ayakkabı – Loafer: Prada, Eşarp – Scarf : Vakko (vintage from mom), Portföy-Clutch : Zara, Telefon kabı – Phone case : Moschino (La Rinescente- Milano), Bileklik – Cuff : Tiffany & Co.

Yazar

1 Yorum Var

Yorum Yaz

Pin It