Geçen hafta doğumgünümü yakın arkadaşlarımla birlikte Bebek’te yeni açılan “Choice” adlı mekanda kutladık. Choice, Melih arkadaşımın işletmecisi olduğu ve 6 Kasım’da resmi açılışının yapılacağı güzel bir mekan. Ünlülerin de katılacağı açılış ile ilgili ayrı bir postum olacak önümüzdeki günlerde.
 
Cookistore’dan Esra Hanım’ın yaptığı pastam tam bana ve moda sever arkadaşlara göre, çok beğendik biz. Ellerine sağlık, çok yetenekli bir bayan kendisi 🙂
 
Tam anlamıyla bir outfit postu olmadı bu ne yazık ki, mekan biraz loş olduğu için pek fazla fotoğraf çekilmek istemedim. Beyaz güllü mini elbisem yeni sezon Bebe’den ve erkek arkadaşımın hediyesi, bedenimi bulmak için bayramda epey dolaşmış 🙂 En kısa zamanda tekrar giymeyi planlıyorum.
 
We had celebrated my birthday at a new cafe-restaurant at Bebek named as “Choice” with my close friends. There will be official opening on 6th November and I ll make a post for it on next days.
 
My birthday cake was from Cookistore, Mrs Esra and it was really suitable for me and all fashion lovers, we loved it. Thanks to her, she is very talented woman.

Unfortunately this is not an exactly outfit post, cause birthday place was a little bit of crepuscular and not prefered to take photos. My white dress is from Bebe, new seaso and gift from my boyfriend, he spent more effort to find my size 🙂 planing to wear it soon again.

 

 

Yazar

1 Yorum Var

Yorum Yaz

Pin It