Tatil ve yolculuğun her türlüsüne bayılırız fakat bavul hazırlamak her zaman meşakkatli bir iş olmuştur hepimiz için. Dört günlük tatile yedi ayakkabı götürmek gibi plansız bir hazırlık içine girip, gereksiz yük taşımaktan kollarımın kopması sonrasında birkaç adımda bavul hazırlamanın sırlarını araştırdım.
Kıyafet seçiminde öncelikle gidilecek yer önemli. Çeşme akşamları demek eğlence demek, Alaçatı akşamları ise rahatlık, huzurluk demek benim için. Topuklu ayakkabılarım ve bol aksesuarla kombinleyeceğim mini elbiseler, yaz aylarının sonuna yaklaştığımız için serin akşamlarda giyilecek ceketler, plaj için şortlar ve mini kot etekler, transparan gömlekler olmazsa olmazlarım, aksesuarlar, bikiniler, sörf kıyafetlerim vs..
We love the vacation and journey but packing suitcase is always trouble for all of us. I have searched the secrets of packing suitcase in some steps when I put seven shoes for four days vacation and tired because of unplanned and unnecessary preparation.
The route is very important while choosing clothes. Çeşme nights mean fun, Alaçatı evenings mean relax and peace for me. Mini dresses which can be combined with heels and a lot of accesories, jackets can be wore cool evenings, shorts for the beaches and mini denim skirts, transparant shirts are compulsory, accesories, bikinis, surf clothes etc…

Yazar

Yorum Yaz

Pin It