Güneşin pencerelerden, perde aralarından süzülüp günaydın dediği, keyifli “güneşi gördüm” kahvaltısı etmeye zorladığı bir pazar gününden oldukça baharlık bir kombinle merhaba. Yoğun bir haftaya başlamadan önce sessizliğin ve huzurun tadını çıkarmak gerekiyordu, ben de hakkıyla gereğini yaptım. Geçtiğimiz birkaç yıldır narçiçeği renginin nasıl popüler olduğunu bilmeyen yoktur, bronzlaşınca da çok yakışır. Sezon kıyafetlerini gardırobumuza yeni yeni sokarken, geçtiğimiz sezondan narçiçeği bluzu bembeyaz pantolonumun üzerine giydim.

It was great to meet sunday so sunny stealing into the houses from windows and through the curtains. It was pressing to have breakfast with summerish outfit. I needed to enjoy silence and peace before very busy week and I did. As you know reddish orange colour was so popular for a couple years and it suits to bronze skin. I wore my reddish top from last season with white pants.

Bluz – Top : DKNY
Pantolon – Pants : İpekyol
Çanta – Bag : Bebe
Ayakkabı – Shoes : Toms
Gözlük – Sunnies : Gucci
Saat- Watch : Casio
Yazar

9 Yorum Var

  1. Canım kıyafetlerin sana gerçekten yakışıyor; ama küçük bir eleştiride(aslında eleştri değilde düşüncemi söyliycem)bulunucam.
    Yüzüne yaptığın makyaj tenine göre biraz koyu, biraz açık ten makyaj sana daha çok yakışacak bence…
    Umarım yapıcı bir eleştiri olmuştur.

Yorum Yaz

Pin It