Temmuz kılığına girmiş bir Nisan ayı yaşarken, pek anlamadığım dinlenemediğim bir haftasonu geçirdim. Pazar gecesi biterken yorgunum.. Bir daha böyle bir haftasonu geçirmeyeceğime kendi adıma söz veriyorum. Bugünlerde tek mutlu olduğum şey spor yapmak, fit olmak, rejimde azimli davranmak. Yaza çok erken hazırım. Fenerbahçe galibiyeti de çam sakızı çoban armağanı oldu.

Haftasonu ne giydimde biraz spor takıldım. Beyaz eteğimi ve lacivert kurdelalı – sırt dekolteli Twist kazağımı çok seviyorum. Önümüzdeki günlerde evet diyeceğim bazı projelerden bahsedeceğim.

While spending April days in June appearance, I had an awful weekend which I could not understand and have a rest. I m tired in Sunday night and promise not to have a weekend like this again. My happiness to go fitness, being fit, decideful for diet nowadays. I m already ready for the summer. Fenerbahce win was the little gift for me tonite.
What I wore at weekend was almost sport. I like my white skirt and navy blue top. And also I m going to tell you some projects I said yes on next days.

 

 

Kazak – Top : Twist
Etek – Skirt : Mango
Espadril – Espandrille : Tommy Hilfiger
Çanta – Bag : Louis Vuitton
Saat – Watch : Guess

Yazar

3 Yorum Var

 1. Hi lovely,
  I totally love this outfit!!You look so pretty;)
  I just found your blog…it's so cute!!
  Would you like to follow each other?
  I'm starting and I'm following now on Google Friends Connect:)
  I hope you like my blog too!
  Have a great day:)
  Xoxo
  Mary
  Fashion tea at 5

Yorum Yaz

Pin It