Evlilik hazırlıkları, gerçekten evlenmeye karar verildiğinde çok heyecanlı ve keyiflidir. Evlenmek için malzemeleri sayıyorum not edin; seven bir erkek, sakin bir kafa, huzurlu bir kalp ve bol vakit 🙂 Bu işler olmadı mı olmuyor zorlamaya gerek yok. İki tarafın da güzel bir düğün yapmak için hevesli olması, en azından bu mutluluğa ortak olması şart.

Eğer yaz düğünü hayal ediyorsanız 6 aydan az süreniz kalmış demektir. Bu süre zarfında adım adım gitmek, bir evlilik defteri tutmak, herşeyi not etmek gerekebilir. (Damadın kendi elleriyle yaptığı bir deftere ne dersiniz 🙂 Öncelikle nerede evleneceğine karar verip günü belirlemek ve rezervasyon yaptırmak herşeyin önünü açacaktır. Sonrasında mekana uyacak atmosferi yakalamayı sağlayacak müzik, süsleme, yiyecek içecek, çiçekler, renkler vs herşey çok önemli, içinize sinmesi gerekir ki düğün gecesi bir misafir gibi değil, misafirleri ağırlayacak gibi olunabilinmelidir.
Sonraki postlarda düğün mekanları, gelinlik, damatlık ve organizasyon gibi konuları ele alacağım, kaçırmayın 🙂
Wedding planning is very exciting and joyful if you really decide to get married. Kindly note neccessary items for wedding; real lover man, calm head, peaceful heart and spare time 🙂 No need to press this issue if it gives error. Two sides have to be desirous for wedding, at least they must be a good partner for this happiness.
If you dream a summer wedding it means you have less than 6 months.  You should go step by step, have a marriage book and note everything. (What do you think about DIY project for a notebook made by groom ? 🙂 Firstly you need to decice where and which date you will marry and make reservation then you can choose music, menu, drink, flowers, colours etc. If you enjoy your choice you can be more happy and act like a houseowner princess at your wedding ceremony.
I will share wedding places, wedding dresses, organization adn everything about wedding on next posts 🙂
DIY projelerini beylere versek daha başarılı olurlar yemin ederim :)))
I am sure men can be more succesful at DIY :)))

Çikolata – Chocolate : Vakko Chocolate
Defter- Notebook : El yapımı – Handmade 😉

Yazar

2 Yorum Var

  1. This design is incredible! You definitely know how to keep a reader amused.
    Between your wit and your videos, I was almost moved to start
    my own blog (well, almost…HaHa!) Excellent job. I really enjoyed what you had to say, and more than that,
    how you presented it. Too cool!
    Also visit my pageFall weddings

Yorum Yaz

Pin It