Şehrin yılbaşı partileri henüz başlamışken, kar nihayet İstanbul’un sokaklarında, evlerin çatılarında kendine yer buldu. Evimizin öyle güzel manzarası var ki akşamları nerdeyse dışarı çıkmak istemiyor, eve gelip esmer koltukta olmak için can atıyoruz. Çam ağacımızı kurup süsledik ve tatile gitmeden önce arkadaşlarımıza hindili erken yılbaşı partisi vereceğiz 🙂 Bu gece salep içip iyi vakit geçiriyoruz.

Bu aralar en çok dinlediğim şarkı Bye bye blackbird. Miles Davis de olabilir ama ben Peggy Lee’nin hüzünlü yorumuna bayılıyorum !

Christmas parties have just started in the city and snow finally found home at the streets, on the roofs for itself. Our home has so beautiful view that we don t want to go outside at evenings and be at home on the black seat. We have decorated out christmas tree and planning to organize a partyfor or friends. We are having good time drinking salep.

My favourite song is Bye bye Blackbird nowadays. The singer can be Miles Davis alo but Peggy Lee’s voice s more doleful !

 

Yazar

Yorum Yaz

Pin It