Koca bir haftanın sonuna gelmişken, cuma gecesini TIM’de gösterimde olan Ateş’in Mucizesi’ni izleyerek ve Pipa’da birşeyler içerek noktaladık. “Ateş’in Mucize’si” maalesef beklentilerimi karşıladı diyemeyeceğim, gerçi bu ne beklediğimizle de ilgili dolayısıyla fazla olumsuz yorum yapmak niyetinde değilim şuan.
 
Haftaiçi çok hızlı geçti ve Instagram’da bu anlara şahit birkaç kare fotoğraf kaldı.

We ve finalized the week watching Miracle of fire at TIM and drinking somethng at Pipa. Miracle of Fire did not meet my expactatitons but actually it depends on what we expect from a show and I don t want to make nagative comments right now.
 
Week was so fast and there re some photos on Instagram witness to my moments.

Instagram : sbldmrc

 
 Nişantaşı Pipa’da ki muhteşem cranberries kokteyl.. Haftasonu Nutella’lı pizza yemeye tekrar gideceğim.
Fantastic Cranberries coctail at Nisantasi Pipa…I ll visit them to taste pizza with Nutella again on weekend.

Bugünkü misafirlerimiz için yaptığım cupcakeler.
My handmade cupcakes for guests for today.

Beyoğlu Ja’dore Cafe’de ki Oh La La Beatrice tatlısındaki o çikolata inanılmaz. Vişne likörlü çikolatalarından gözlerimi alamadım.
Oh La La Beatrice dessert is incredible at Beyoglu Ja’dore Cafe. Also not possible to forget chocalates with cheer liqueur.

Metalik mavi ojelere ihtiyaç duyduğum bir günde Golden Rose ve Gabrini Ojelerin ayırt edilmeksizin aynı renklere sahip olduğunu farkettim. Ne de olsa iki markanın sahipleri akraba, inspiration !
I noticed that Golden Rose and Gabrini metalic blue nailpolishes are same without any distinction. Two brands’ owners are relatives so it s normal, inspiration! We Love Gabrini and Turkish cosmetic :O

Yeni yıla girmemize sayılı günler kala yılbaşı ruhunu sonuna kadar yaşayan ve yaşatmaya çalışan SBLDMRC, baston şekerleri de Eminönü’nden buldu getirdi 🙂 
SBLDMRC who lives the christmas spirit deeply has founded and bought stick candies from Eminonu counted days to new year 🙂

 Anna Dello Rosso küpelerime uygun oje ararken, yeşil renklileri test ettim..
While I was looking for suitable nailpolish to my Anna Dello Rosso earrings, I had tested green nailpolishes…

Bahçeşehir North Shield’da şömine önü hep benimdir 🙂
Chimney corner is always mine at Bahcesehir North Shield 🙂

Yazar

5 Yorum Var

Yorum Yaz

Pin It